Anasayfa   |   Yönetim   |  Üyelik Formu   |   İletişim 

BAYINDIR MEMUR-SEN

 BAYINDIR, ÇEVRE, İNŞAAT, YOL, AFAD, TAPU VE KADASTRO ÇALIŞANLARI BİRLİĞİ SENDİKASI

Bayındır Memur-Sen Ankara 2 Nolu Şube’den Örnek Davranış
Bayındır Memur-Sen Ankara 2 Nolu Şube Başkanlığı, Tapu Müdürlüğü çalışanlarımızın iş yerlerinde huzurlu ve güvenli bir şekilde çalışmalarına dikkat çekmek için Ankara’daki tüm Tapu Müdürlüklerinin panolarına ‘Şiddete Hayır’, ‘Çalışanlarımıza Saygı, Şiddete Sıfırı Tolerans’, ‘Çalışanlarımıza Hakaret Dönüşü Olamayan Bir Suçtur’ yazılı uyarı levhalarını astı.

Bayındır Memur-Sen olarak şiddetin önlenmesine yönelik birçok çalışma yaptıklarını da belirten Bayındır Memur-Sen Ankara 2 Nolu Şube Başkanı Taner Düzgören, Vatandaşlara da çağrıda bulunarak tapu çalışanlarına sahip çıkmalarını istedi. Düzgören, "Şiddet gören tapu çalışanları bizim insanlarımız. Evlerimizin fertleri. Şiddete karşı mücadelede tapu çalışanlarının yanında olun, şiddet uygulayanlara karşı çıkın ve tepki gösterin. Şiddetin önlenmesindeki önemli unsurlarından birisi de toplumsal duyarlılıktır" ifadelerini kullandı.

Tapu Müdürlüklerinde gerekli güvenlik tedbirlerinin alınmasını isteyen Düzgören, kapılarda güvenlik önlemlerinin alınmasını, fiziki şartların güvenliği sağlayacak şekilde düzenlenmesi gerektiğini kaydetti.

Tüm Tapu Müdürlüklerinde şiddet sona erene kadar mücadele edeceklerini de belirten Düzgören, “Bayındır Memur-Sen Ankara 2 Nolu Şube olarak Ankara’daki tüm tapu müdürlüklerinin panolarına çalışanlarımızın işyerlerinde huzurlu ve güvenli bir şekilde çalışabilmeleri için uyarı levhaları astık” dedi.
Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      203 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAYINDIR MEMUR-SEN TANITIM FİLMİ
Genel Başkan Soner Can Tufaoğlu'nu Sosyal Medyadan Takip Ediniz
Bayındır Memur-Sen'i Sosyal Medyadan Takip Ediniz
ÜYELİK GİRİŞİ